Energoefektivitāte ir mūsdienīgas mājas neatņemama priekšrocība!

Mūsu kompānija specializējas uz paaugstināta komfortabluma ēku celtniecību, izmantojot celtniecības sistēmu VELOX.
Tas ir mūsdienīgs risinājums, tā ir atvieglotā monolītā celtniecība nenoņemamā veidnē, kas ļauj patiesi īsos termiņos uzsliet kapitālo konstrukciju. Pie tam izmaksas objekta uzbūvei izrādās zemāk, kā parasti.

Projektu daudzums kurš tika realizēts pēdējā desmitgadē ar VELOX liecina par augstu produkcijas kvalitāti. Pateicoties saviem lieliskajiem fiziskajiem raksturlielumiem VELOX sistēma apvieno sevī visas priekšrocības un nostāda jaunus standartus skaņas- un siltumizolācijai, U-vērtībai, uguns- un seismiskai drošībai. To ir apstiprinājuši ekspluatāciju izmēģinājumu sertifikāti no vadošajiem Eiropas un Krievijas pētnieciskajiem institūtiem (DIBt, ZUS, СЗФО, ОАО, "ЛенНИИпроект" un tamlīdzīgi).

VELOX sistēma ir celtniecības elementu komplekss jebkuras sarežģītības mājas karkasa izbūvei, pie tam kopā ar siltinājumu, iekļaujot ari griestu  pārsegumus un iekšējās starpsienas sistēmas pamatelements šķeldu-cementa plātne VELOX.
 
VELOX šķeldu-cementa plātnes sistēmas pamatelements ir masīvs, ekoloģiski tīrs materiāls, ražots no mineralizētas egles šķeldas (89%), kura ir attīrīta no mizas, saistīta ar cementu un šķidro stiklu, tādejādi aizsargājot plātni no mitruma, pelējuma un grauzējiem.
 
VELOX sistēmas priekšrocības:
  • Droša betona konstrukcija ar labu skaņas izolāciju un ugunsdrošību
  • Sienam piemīt lieliskā siltumizolācija un siltumietilpība, neveidojas kondensāts
  • Ekoloģiski tīrs materiāls, sastāvs no koka, veido labvēlīgu mikroklimatu
  • Universālā sistēma ļauj būvēt jebkurus arhitektoniskos elementus un jebkuros lielumos
  • Iespēja veikt celtniecību ar mazu celtniecības laukumu
  • Nav nepieciešama smagā celtniecības tehnika
  • Iespēja veikt celtniecību cauru gadu
Sistēma VELOX ir īpaši efektīva pielietošanai, būvējot no 2 līdz 6- stāvu ēkas, rekonstrukcijai, ka arī būvniecībai ierobežotās platības  apstākļos.

Pateicoties lielai siltumpretestībai no ārpuses aizsargātam siltinājumam un betona siltuminertumam, kurš nosegts ar  koksnes struktūru telpas iekšpusē uztur temperatūru un nepieļauj mitruma rašanos sienā, rada labvēlīgu mikroklimatu un koka mājas īpašības. Vasarā patīkams vēsums, ziemā –siltums.

Uzceliet sev ekonomisko un uzticamo māju!

Realizētie objekti

Sīkāk